Advokatės Kristinos Raulinaitienės kontora

ĮMONIŲ TEISĖ

Profesionali teisinė pagalba

Registruotis konsultacijai

ĮMONIŲ IR VERSLO TEISĖ

„Sparčiai besikeičianti rinka, nuolatiniai iššūkiai, naujos dokumentų rengimo taisyklės ir sunkiai sprendžiamos situacijos – tai verslo kasdienybė, kuriai reikalinga kvalifikuoto teisininko pagalba ir išsamios konsultacijos. Jei verslo ar įmonių teisė Jums kelia klausimų, jei abejojate dėl vieno ar kito sprendimo, jei nežinote, kaip išspręsti susiklosčiusią situaciją, – kreipkitės! Ne vienerius metus konsultuoju klientus įvairių teisinių formų įmonių steigimo ir licencijavimo klausimais dėl įmonių reorganizavimo, pertvarkymo ir likvidavimo, dėl valdymo organų ir jų narių teisių bei pareigų, dėl su vadovais sudaromų sutarčių ir kitų su verslo teise susijusių klausimų. Suteiksiu Jums kvalifikuotą teisinę pagalbą ir esant reikalui atstovausiu Jus ginčuose. Noriu ne tik pasiūlyti sprendimus susidariusios situacijos sprendimui, bet ir padėti Jums siekti geriausio rezultato Jūsų vykdomoje veikloje.“

K. Raulinaitienė

Teisinė pagalba įmonių teisė

Kiekvienas klientas mums yra svarbus!

Įmonių ir verslo teisė – specializuota teisės šaka, apimanti teisines normas, reguliuojančias juridinių asmenų santykius. Kvalifikuota teisininkų pagalba padeda priimti kliento interesus atitinkančius sprendimus verslo teisės srityje ir siekti optimalių rezultatų visuose verslo veiklos etapuose, pradedant įmonių steigimu, jų struktūros nustatymu ir valdymu, sandorių sudarymu ir jų vykdymu, baigiant įmonių plėtra, reorganizavimu, likvidavimu ar teisininko atstovavimu bankroto bylose.

Advokatė Kristina Raulinaitienė teikia išsamias konsultacijas visais verslo ir įmonių teisės klausimais, pataria klientams dėl įmonių ir jų filialų steigimo, įmonių veiklos reguliavimo, akcininkų tarpusavio santykių nustatymo ir kt. K. Raulinaitienė rengia įvairaus pobūdžio verslo sutartis, atlieka jų priežiūrą, ruošia įmonių veiklos optimizavimo projektus, atstovauja klientus valdymo organų bei akcininkų tarpusavio ginčuose.