Advokatės Kristinos Raulinaitienės kontora

NEVEIKSNUMO NUSTATYMAS

Profesionali teisinė pagalba

Registruotis konsultacijai

konsultacijos DĖL NEVEIKSNUMO NUSTATYMO

„Gyvenime pasitaiko atvejų, kai dėl sveikatos būklės klientams artimas asmuo nebegali savarankiškai įgyvendinti savo teisių ir vykdyti pareigų, todėl neretam asmeniui tenka susidurti su neveiksnumo ar riboto veiksnumo institutu. Esu pasiruošusi atsakyti į visus Jūsų klausimus, patarti ir padėti juos išspręsti greitai ir užtikrintai, sukeliant Jums kuo mažiau rūpesčių bei streso.“

K. Raulinaitienė

Šeimos teisė 2

Kiekvienas klientas mums yra svarbus!

Fizinio asmens neveiksnumas (ribotas veiksnumas) – tai civilinės teisės institutas, reiškiantis fizinio asmens negalėjimą (galėjimą iš dalies) suprasti savo veiksmų reikšmę ar juos valdyti dėl psichikos ar elgesio sutrikimo. Neveiksnumo (riboto veiksnumo) institutu siekiama apsaugoti paties neveiksnaus (ribotai veiksnaus) tam tikroje srityje asmens teises, t. y. jam suteikiama pagalba atitinkamas savo teises įgyvendinti per globėją (rūpintoją). Tačiau fizinio asmens neveiksnumas gali būti pripažįstamas tik teismo sprendimu ir tik konkrečiose tam tikrose srityse, todėl Jums bus reikalinga profesionalaus teisininko pagalba. Patyrę teisininkai konsultuoja klientus įvairiais neveiksnumo (riboto veiksnumo) nustatymo klausimais, padeda surinkti reikiamus dokumentus.

Advokatė Kristina Raulinaitienė teikia išsamias konsultacijas visais fizinio asmens neveiksnumo (riboto veiksnumo) nustatymo klausimais, rengia teisinius dokumentus, atstovauja klientus teismuose, rengia pareiškimus dėl fizinio asmens pripažinimo neveiksniu arba ribotai veiksniu.