Advokatės Kristinos Raulinaitienės kontora

NEKILNOJAMOJO TURTO TEISĖ

Profesionali teisinė pagalba

Registruotis konsultacijai

NT teisė, Pagalba NT teisės klausimais

„Jei norite išvengti galimo ginčo ateityje, dar iki nekilnojamojo turto sandorio pradžios, pvz., vykstant deryboms ar planuojant nekilnojamojo turto pirkimą-pardavimą, turėtumėte kreiptis į profesionalų teisininką. Nuo to, kaip nekilnojamojo turto sutartyje bus įforminta sandorio šalių pozicija, priklausys tiek sandorio sėkmė, tiek jo įgyvendinimas. Profesionaliai parengta sutartis ir išsamios teisininko konsultacijos bus efektyvi pagalba Jūsų interesų apgynimui, jei įvyktų ginčas. Esu tam, kad Jums padėčiau! Teikiu išsamias konsultacijas visais nekilnojamojo turto teisės klausimais, padedu tinkamai suplanuoti, parengti bei įgyvendinti net ir pačius sudėtingiausius nekilnojamojo turto projektus, rengiu su nekilnojamojo turto įsigijimu ir perleidimu susijusius dokumentus, įvairių sutarčių projektus, atstovauju klientus teisme ir derybose dėl sutarčių sudarymo.“

K.Raulinaitienė

Pagalba nekilnojamojo turto teisės klausimais

Kiekvienas klientas mums yra svarbus!

Nekilnojamojo turto teisė apima visus su nekilnojamuoju turtu susijusius klausimus, nekilnojamojo turto sandorius, šio turto naudojimą, valdymą ir panašias sritis reguliuojančius teisės aktus. Kvalifikuoti teisininkai teikia išsamias konsultacijas įmonėms ir privatiems asmenims, kurie įgyja arba perleidžia nekilnojamąjį turtą, sudaro sandorius, vykdo nekilnojamojo turto projektus. Su šia sritimi glaudžiai susijusi ir teritorijų planavimo teisė, kurioje dirbantys teisininkai padeda klientams įvertinti rizikas, analizuoti galimybes, spręsti ginčus ir ieškoti optimalių sprendimų konkrečioje situacijoje.

Advokatė Kristina Raulinaitienė teikia išsamias teisės konsultacijas visais nekilnojamojo turto sandorių (pirkimo, pardavimo, nuomos ir kt.) sudarymo, nutraukimo, pakeitimo, nuginčijimo klausimais, rengia nekilnojamojo turto sandorių projektus, vertina teisines sutartis, siūlo racionalius sprendimus, reikalingus vystant nekilnojamojo turto projektus, atstovauja klientų interesus teisme, savivaldos ir valstybės institucijose.