Advokatės Kristinos Raulinaitienės kontora

SUTARČIŲ TEISĖ

Profesionali teisinė pagalba

Registruotis konsultacijai

Sutarčių teisė, sandorių teisė

„Tinkamai sudarytos sutartys – tai prevencinė priemonė, apsauganti nuo galimų ginčų ateityje. Esu pasiruošusi atsakyti į visus Jūsų klausimus ir padėti parengti Jūsų veiklai reikalingas sutartis ar sutarčių projektus. Atlieku teisinį sudarytų sutarčių vertinimą ir analizę, esant poreikiui, atstovauju klientus teismuose, nagrinėjant ginčus, susijusius su sutarčių sudarymu, galiojimu, vykdymu ir nutraukimu, taip pat – atstovausiu Jus sudarant ar keičiant verslo sandorius bei su tuo susijusiose derybose. Esu kvalifikuota ir ilgametę patirtį sukaupusi teisininkė, pasiruošusi Jums pasiūlyti optimalų sprendimą bet kokioje situacijoje.“

K.Raulinaitienė

Sutarčių teisės pagalba ir konsultacijos

Kiekvienas klientas mums yra svarbus!

Sutarčių teisė yra specializuota teisės sritis, suteikianti kvalifikuotą teisinę pagalbą visuose sandorių sudarymo ir jų vykdymo etapuose (dalyvaujant derybose, parenkant sutarčių rūšis, ruošiant sutarčių projektus ir kt.). Advokato žinios ir patirtis ypač naudingi tuomet, kai yra sudaromos mainų, paskolos, dovanojimo, nuomos ar lizingo sutartys. Kvalifikuotas teisininkas suteiks reikalingas konsultacijas, atliks sutarčių analizę ir atstovaus klientus nagrinėjant ginčus.

Advokatė Kristina Raulinaitienė konsultuoja visais sutarčių teisės klausimais, ruošia įvairaus pobūdžio sutartis ir sutarčių projektus, sutarčių keitimo ar nutraukimo dokumentus, komercines ir nekomercines (pirkimo-pardavimo, paslaugų, dovanojimo, pavedimo ir kt.) sutartis, atlieka teisinį sutarčių vertinimą, atstovauja klientus derybose ir (arba) teisiniuose ginčuose dėl sutarčių sudarymo, keitimo ar nutraukimo, sutarčių nevykdymo, žalos atlyginimo ar sutarčių pripažinimo negaliojančiomis.