Advokatės Kristinos Raulinaitienės kontora

TRANSPORTO TEISĖ

Profesionali teisinė pagalba

Registruotis konsultacijai

Profesionali teisinė pagalba ir konsultacijos

Pervežimų verslas yra lydimas įvairių rizikos veiksnių ir iš to kylančių teisinių ginčų. Mano darbo patirtis, atstovaujant ir konsultuojant pervežimų rinkos dalyvius, padėjo sukaupti reikalingos profesinės patirties transporto teisės srityje, teikti išsamias konsultacijas ir profesionaliai atstovauti klientų interesus teismuose. Konsultuoju pervežimo sutarčių sudarymo, netinkamo įvykdymo, sutarčių nutraukimo ir nuostolių išieškojimo klausimais, rengiu visas su transporto teise susijusias sutartis ir procesinius dokumentus, atstovauju klientus teismuose.

K.Raulinaitienė

Transporto teisė konsultacijos

Kiekvienas klientas mums yra svarbus!

Transporto teisė reglamentuoja plačią teisinių santykių sferą, kuri apima transporto priemonių pirkimą-pardavimą, nuomą, lizingą, civilinę atsakomybę už transporto priemonėmis padarytą žalą, transporto priemonių draudimą, krovinių, keleivių ar bagažo pervežimus ir kitus su vietiniais ir tarptautiniais pervežimais susijusius klausimus. Advokatai teikia teisinę pagalbą fiziniams asmenims, gamintojams, distributoriams ir krovinių gabenimo kampanijoms visais transporto teisės klausimais, taip pat – rengiant sutartis ir krovinių vežimo dokumentus, bylinėjantis dėl transporto priemonėmis sukeltos žalos, krovinių sulaikymo ar krovinių praradimo, sugadinimo, netinkamo vežimo sutarties vykdymo.

Gerai išmanydama pervežimo proceso ypatumus ir specifiką, advokatė Kristina Raulinaitienė gali suteikti kvalifikuotą teisinę pagalbą krovinių pervežimo ir transporto teisės srityje. Konsultuojame klientus dėl vietinių ir tarptautinių pervežimų, teikiame teisines išvadas dėl vežėjo civilinės atsakomybės taikymo, atsakomybės paskirstymo ir pervežimo proceso dalyvių įsipareigojimų vykdymo, rengiame pervežimo, sandėliavimo, ekspedijavimo ir kitas sutartis, atstovaujame klientų interesus derybose, ikiteisminiuose ir teisminiuose ginčuose.