Advokatės Kristinos Raulinaitienės kontora

ŠEIMOS TEISĖ, SKYRYBOS

Profesionali teisinė pagalba

Registruotis konsultacijai

Šeimos teisė, skyrybų teisė

„Tikiu, kad su kvalifikuoto teisininko pagalba visi asmeniniame gyvenime kilę sunkumai gali būti išspręsti. Esu pasiryžusi išklausyti Jus pačiomis sudėtingiausiomis gyvenimo situacijomis, patarti ir padėti spręsti konfliktus, rasti teisingiausius ir Jūsų tikslus atitinkančius sprendimus. Jautrumas kliento problemai, konfidencialumas ir aukščiausio rezultato siekimas yra kertinės vertybės, kuriomis vadovaujuosi profesinėje veikloje.

K. Raulinaitienė

Šeimos ir skyrybų teisės pagalba

Kiekvienas klientas mums yra svarbus!

Pradėjus gyvenimą drauge ar sukūrus šeimą, susiklosto įvairūs turtiniai ir neturtiniai teisiniai santykiai, dėl kurių gali kilti klausimų ar ginčų, ypač tuomet, jei gresia skyrybos. Šeimos teisė apima įvarius fizinių asmenų turtinius ir neturtinius santykius, kurie atsiranda bendro gyvenimo nesusituokus, santuokos ar partnerystės pagrindu, apibrėžia teisinius įvaikinimo, globos ir rūpybos, vaikų išlaikymo ir auklėjimo procesus.

Kad šeimos ir skyrybų teisė, turto dalybos, vaikų globos ir išlaikymo klausimai būtų išspręsti greitai ir teisingai, keltų kuo mažiau streso ir blogų emocijų, Jums bus reikalinga profesionalaus teisininko pagalba. Advokatė Kristina Raulinaitienė teikia išsamias konsultacijas visais šeimos teisės klausimais, rengia ikivedybines ir vedybines sutartis, sutartis dėl santuokos nutraukimo pasekmių ir kitus dokumentus, atstovauja klientus teisme dėl santuokos nutraukimo, vaikų gyvenamosios vietos nustatymo, turto padalinimo, išlaikymo priteisimo, tėvystės nustatymo ir nuginčijimo.