TEISINĖ INFORMACIJA

Nepagrįstas draudimo bendrovės atsisakymas išmokėti draudimo išmoką

Skambiais šūkiais draudimo bendrovės skatina draustis savo automobilius Kasko draudimu būtent jų bendrovėje. Tačiau neretai draudėjui patekus į eismo įvykį ir paprašius draudiko atlyginti eismo įvykyje patirtą žalą, draudimo bendrovė atsisako tai padaryti…

Plačiau

Baudžiamoji atsakomybė už vairavimą išgėrus (vairavimą neblaiviam)

Nuo 2017 01 01 įsigaliojo įstatymų pataisos, kuomet asmeniui vairuojant transporto priemonę nustačius jo kraujyje esant daugiau nei 1,5 promilės alkoholio, jam taikoma nebe administracinė atsakomybė, o baudžiamoji atsakomybė, t. y. laikoma, kad asmuo padarė nusikaltimą.

Plačiau

Administracinė atsakomybė už (ne) chuliganišką vairavimą

Džiaugiuosi sėkmingai laimėjusi bylą, kurioje kartu su Klientu įrodėme teismams, jog jis nevairavo chuliganiškai, o administracinė teisena jo atžvilgiu buvo pradėta nepagrįstai, policijos pareigūnai nesurinko įrodymų mano Kliento kaltei pagrįsti.

Plačiau

Išlaikymo padidinimas vaikams

Deja neretai savo darbe tenka pastebėti, jog išsiskyrę ir skyriumi nuo vaikų gyvenantys tėvai vengia išlaikyti savo nepilnamečius vaikus. Vis dažniau į mane kreipiasi tėvai, prašantys padėti prisiteisti iš skyriumi gyvenančio tėvo išlaikymą nepilnamečiams vaikams arba tokį išlaikymą pasididinti, kadangi anksčiau priteistojo vaikams nebepakanka.

Plačiau

Turite klausimų?